Prsten Herkules

Stříbrný sebevědomý prsten z francouzského 10 Franku s motivem Herkula a svobody.

Velikost
Patina
Reliéf
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Zvolte variantu
3 300 Kč
Mince - Krásná mince, kterou navrhl Augustin Dupré už roku 1796 a s malými změnami se používala až do zavedení Eura. Dominantou je Herkules ochraňující dvě můzy, symbolizující svobodu a rovnost. Nápisy LIBERTE * EGALITE * FRATERNITE (volnost, rovnost, bratrství) kolem nich tvůří půlkruh. Na rubu mince přírodní věnec s nápisem REPUBLIQUE FRANCAISE, letopočet a nominální hodnota.
 
Prsten - Masivní prsten, který bude vaší ruce dominovat, zachovává hlavu Herkula a jeho můz, heslo Francie, z vnitřní strany pak přírodní věnec a nápis. Detaily jsou zdůrazněny kontrastem tmavé patiny a vyleštěného stříbra.
 

Materiál: Stříbro .900

Doba výroby prstenu: 7 dní

Platba a doručení: vzhledem k hodnotě mince neposílám na dobírku.

* fotky jsou ilustrační, tvar prstenu se může měnit podle jeho velikosti

Tipy

* Přečtěte si, jak probíhá nákup šperku z dílny CoinRings, jak se o šperk starat, zda si vybrat prsten s patinou nebo bez.

* Přemýšlíte, jestli jsou prsteny z dílny CoinRingsCZ vhodné jako zásnubní a snubní prsteny? Rozhodně ano.

* Nahlédněte do dílny CoinRingsCZ.

* Chcete prsteny zakoupit osobně? Potkáme se na trzích.

* Prsten si můžete vyrobit i sami v jedinečném zážitkovém kurzu v Jeseníku.

* Je libo dárkový poukaz nebo šperk z vlastní mince? I to je možné.

* Podívejte se, jak vzniká prsten v dílně CoinRingsCZ.

 

Tabulka velikostí prstenů

ring size chart

Zpět do obchodu