Prsten 19 Erbů

Stříbrný prsten z italské 500 Liry s krásnými detaily erbů.

Velikost
Patina
Reliéf
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Na zakázku do 7 dní Zvolte variantu
2 300 Kč
Mince - Nádherná stříbrná italská mince ma na líci flotilu lodí Kryštofa Kolumba - Pintu, Ninu a Santa Mariu. Ve vlnách je jméno autora (Veroi), pod loděmi nominální hodnota mince 500 Lir a okolo nápis REPVBBLICA ITALIANA. Na rubu mince je ženská busta v renesančních šatech s krásným účesem, reprezentující Itálii, po obvodu pak 19 erbů znázorňujících jednotlivé italské regiony: Genova, Torino, Aosta, Milano, Trento, Venezia, Trieste, Udine, Bologna, Firenze, Ancona, Perugia, Roma, L'Aquila, Napoli, Bari, Potenza, Catanzaro, Sicilia, Cagliari. Pod bustou je jméno autora této strany mince: Giampaoli.
 
Prsten - na vnějsí straně zachycuje jednotlivé erby a v kombinaci tmavé patiny a jemného broušení delikátně zvýrazňuje jejich fantastické detaily. Vnějsí straně prstenu pak dominuje nápis REPVBBLICA ITALIANA. Vskutku jedinečný prsten.
 

Materiál: Ag 0.835

Doba výroby prstenu: 7 dní

* fotky jsou ilustrační, tvar prstenu se může měnit podle jeho velikosti

Tipy

* Přečtěte si, jak probíhá nákup šperku z dílny CoinRings, jak se o šperk starat, zda si vybrat prsten s patinou nebo bez.

* Přemýšlíte, jestli jsou prsteny z dílny CoinRingsCZ vhodné jako zásnubní a snubní prsteny? Rozhodně ano.

* Nahlédněte do dílny CoinRingsCZ.

* Chcete prsteny zakoupit osobně? Potkáme se na trzích.

* Prsten si můžete vyrobit i sami v jedinečném zážitkovém kurzu v Jeseníku.

* Je libo dárkový poukaz nebo šperk z vlastní mince? I to je možné.

* Podívejte se, jak vzniká prsten v dílně CoinRingsCZ.

 

Tabulka velikostí prstenů

ring size chart

 

Zpět do obchodu