Zásnubní a snubní prsteny z mincí

Prsteny z mincí jsou skvělou volbou pro životní události. Vyprávějí příběh, jsou nádherné a individuální, cenově dostupné a dají se upravovat. Pojďme se podívat, jak na to a z čeho vybírat.

* Prohlédněte si nabídku prstenů, změřte si velikosti prstů a zkontaktujte mě. Budu Vás informovat, jestli by prsteny šly vyrobit v daných velikostech, případně Vám navrhnu jiné řešení. Budete-li mít o prsteny zájem, zaplatíte zálohu za mince a pustím se do výroby. Pak bych doporučil udělat si krásný výlet do Jeseníku navštívit dílnu, kde bychom prsteny upravily přímo na přesnou a pohodlnou velikost. Provedeme ekonomickou část, odjíždíte se zážitkem, prsteny a všichni jsou spokojeni :-)

* V nabídce snubních a zásnubních prstenů je několik pečlivě vybraných kousků podle těchto kritérií (kromě toho, že jsou všechny krásné):

 

Bronzová Anna - lze vyrobit v široké škále velikostí pro ženy i muže.

snubn_CoinRings CZ_prsten z mince_unikatni_originalni_stribrne prsteny_snubni_zasnubni_pro muze_bronzove_pro zeny_zazitkove remeslne kurzy_Jesenik_darek_vanoce_vyrocii

 

Císař a Císařovna - nádherné prsteny se symbolickým reliéfem uvnitř prstenu, kdy muž nasazuje prsten své císařovně a ta svému císaři. 

prsteny 4

 

 

Helvetia - krásný drobný zásnubní prsten.

IMG_20220623_105127

 

 

Pouštní sen a Tisíc a jedna noc - dva exotické prsteny, které se krásně doplňují a zároveň jsou svou velikostí vhodné pro ženu (Sen) a muže (Noc).

Arabia

 

 

Zpět do obchodu