Recenze

Děkuji zákazníkům za kladné recenze, které mi ukazují, co je důležité - jasná komunikace, dostatek informací, pomoc s výběrem a krásný prsten. Znamenají tyto recenze perfektní svět? No, ne vždy. Proto bych rád zdůraznil, že pokud se vyskytne v celém procesu zakázky nějaký problém, vždy aktivně hledáme řešení přijatelné a spravedlivé pro obě strany.

Nicméně pochvala potěší vždy:-)

 

" Rozhodně doporučujeme!
Znáte to, máte představu a ne a ne něco najít, až najednou na nás vyskočila nabídka Coinrings! Předvybrali jsme si zde snubní prsteny, první jsme se lekli, že pánský prsten nebude dost velký ale stačilo zvednout telefon a ozval se neskutečně ochotný pan Schlemmer.
Prsteny byly hotové obratem v potřebných velikostech, krásných barvách, a v mailu k nim celý příběh, což je pro nás učinilo ještě hodnotnější.
Každopádně chci vypíchnout vstřícnost ochotu a profi práci pana Schlemmera s nabídkou doúpravy prstenů přímo v dílně, informacích o údržbě a po přijetí zásilky zájmu zda je všechno jak má být.
Ještě jednou moc děkujeme! "
 

 

" Už nějaký pátek se můžu pyšnit tímto nádherným kouskem z dílny CoinRings.cz , konkrétně se jedná o švýcarský frank, zakoupený na Jesenické farmářské trhy, perfektně zpracovaný, jemný s krásně patrnými detaily. Oceňuji profesionální pomoc při výběru (i trpělivost při nekonečném zkoušení) a nabídnutí možnosti úprav prstenu podle přání a potřeby. Nosím jej bez problémů už nějakou dobu a stále jen září. Nejspíš nezůstane jen u jednoho. Tyto prsteny prostě nejde nemilovat!"

* zdroj

 

" Jsem nadšena tím, jak nádhernou práci pan Václav odvedl. Šperky z mincí jsou překrásné a originální. Pan Václav dokáže mince upravit tak, aby jejich krása co nejvíce vynikla. Navíc pohotově komunikuje, je velice pozorný, nadšeně navrhuje různá řešení a věnuje pozornost i těm nejmenším detailům. Mám obrovskou radost, že se mi poštěstilo ho najít. Rozhodně všem doporučuju! "

" Neskutecne luxusni kousek!Nadherna prace a rychlost dodani "

* zdroj

 

" Absolutely delighted with this beautiful ring. Made to order and fits perfectly. Vaclav kept me updated throughout the making of the ring which was made for my husband. He loves it. Great price and excellent customer service. Thank you Vaclav. "

" Very stunning work of art. It exactly matches decription and exeeds my expectations. Seller is thorough in his work. Based on my several purchases(rings), I think his craftmanship is in high level among various craftmans. Also very kind in communication. I'll keep this ring forever I think. Really thanks for the seller. Shame I can upload only 1 picture. "

* zdroj

Zpět do obchodu